Co nieco o ślubie

Wspominałam już o tym na Instagramie i Facebooku, ale dziś chciałabym Wam bardziej przybliżyć kontekst. A co mam na myśli? Mój ŚLUB! Tak, wychodzę za mąż, za najcudowniejszego mężczyznę – Kamila Kobylińskiego!

Wszystko zaczęło się 4 lata temu. Od razu wpadłam mu w oko, on mi nieszczególnie (chociaż muszę przyznać, że już wtedy intrygowała mnie jego uroda i specyficznie radosne podejście do życia). Miałam 17 a on 24 lata. Z tego względu nie myślałam wtedy o Kamilu jako kandydacie na chłopaka, a co dopiero męża. Miał jednak tak bujną osobowość, że szybko złapaliśmy wspólny język i zaprzyjaźniliśmy się.

W końcu poderwał mnie na poezję i białą różę, które są teraz symbolami naszej miłości. Były walentynki 2016 roku, pisał mi wiersze, pieszczotliwie nazywał mój śmiech, rozmawiał ze mną jak Romeo z Julią i podarował rozkoszne białe kwiaty – wpadłam, zakochałam się po uszy. W marcu mieliśmy pierwszą randkę, a 9 kwietnia byliśmy już parą. Nasza relacja kwitła w najlepsze. Zrozumiałam, że go kocham i to nad życie…jak nikogo innego.

Po 1,5 roku związku Kamil poprosił mnie o rękę. Szok, niedowierzanie, łzy i przeogromna radość – właśnie to towarzyszyło mi w chwili, gdy uklęknął wyciągając pierścionek. Nie mogłam uwierzyć, że właśnie spełniają się moje największe marzenia!

I oto 13 lipca 2019 roku wybije data naszego szczęścia. Staniemy przed ołtarzem wyznając sobie dozgonną miłość. Tak się cieszę! Niesamowite jest to, jak bardzo kocham Kamila! Wiecie, nie sądziłam, że naprawdę znajdę księcia z bajki. Mądrego, odważnego, przystojnego, wierzącego mężczyznę z takim samym światopoglądem jak mój.

To prawdziwy cud! Nie zliczę, ile razy prosiłam Pana Boga o takiego ukochanego. Także dziewczyny, kobietki, polecam się modlić 😀

W następnym poście opowiem Wam trochę o moich przygotowaniach do ślubu i podeślę inspiracje. Może komuś przyda się taki wpis. Zatem wyczekujcie!

Do napisania,

MS

4 thoughts on “Co nieco o ślubie

  1. Czy udaje Wam się dochować czystości przedmałżeńskiej? Podejrzewam, że teraz kiedy znalazłaś mężczyznę swojego życia jest wyjątkowo trudno. Może zrobisz o tym następny wpis? 🙂
    Pozdrawiam

    1. Jest to trudne. Staramy się jednak przezwyciężać pokusy. Myślę, że jest to kwestia, która wykracza poza tematykę bloga. Dotyczy też zbyt prywatnej sfery życia, dlatego nie zrobię o tym wpisu.
      Pozdrawiam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *