Kobiecość lnu

Witajcie w piątkowy wieczór!

Dzisiaj wpis o nietypowym sklepie internetowym i – mam nadzieję – wkrótce stacjonarnym. Kupicie w nim sukienki, uwaga, tylko z lnu! To młoda, ekologiczna, prężnie rozwijająca się i przede wszystkim polska firma. Niesamowite, że resztki materiałów z produkcji ubrań wykorzystuje do zrobienia akcesoriów – prosty, genialny recykling.

Jesteście ciekawi? Zapraszam na wywiad z założycielką Lovlin Natalią Czyżak!

źródło: lovlin.pl

Styl to ?

– Każdy ma inne wyobrażenie na temat stylu, ale dla mnie to przede wszystkim połączenie dwóch rzeczy – naszej osobowości i estetyki. To właśnie te rzeczy eksponujemy za pomocą ubrań i nie tylko.

Styl sukienek Lovlin w trzech słowach?

– Zdecydowanie natura! Poza tym kobiecość i delikatność.

Kobieta ideał według Lovlin, to?

– Lovlin nie szufladkuje ideału piękna. Uważam, że każda kobieta jest wyjątkowa i piękna na swój sposób. Chcę, żeby moje sukienki podkreślały naturalne piękno i dodawały pewności siebie i sprawiały, że wszystkie kobiety będą miały szansę poczuć swoją kobiecość i ją eksponować.

źródło: lovlin.pl

Skąd to umiłowanie do lnu, a nie np. jedwabiu, satyny?

– Odkąd przeczytałam książkę Ojca Klimuszki (Welurowe Pantofle też polecają) zdałam sobie sprawę, że len to bardzo niedoceniany materiał, a przecież to niezwykle szlachetna tkanina, która ma wiele wspaniałych właściwości i zdecydowanie wygrywa z innymi surowcami. Jego jedyną wadą jest gniecenie się, ale to jest jednocześnie urok materiału, bo podkreśla jego naturę.

(Więcej o właściwościach lnu przeczytasz tu)

Idea marki Lovlin opiera się na pięknie, ekologii i prostocie. Jak powstała ta koncepcja?

– Tak naprawdę wszystko powstało w zgodzie z moimi zainteresowaniami i estetyką. Nie była to przemyślana strategia. W życiu bardzo często daję się ponieść intuicji i wtedy powstają najlepsze rzeczy.

Do jakich kobiet kierowana jest oferta firmy?

– Chciałabym, żeby sukienki Lovlin nosiły kobiety, które kochają naturę, naturalne materiały, które żyją w zgodzie z naturą. To kobiety dbające o środowisko i doceniające polski produkt. To na pewno też kobiety świadome – wolą zainwestować pieniądze w ubranie dobrej jakości.

źródło: lovlin.pl

Także stawiamy na jakość Stylowe Kobiety, pamiętajcie! Na dziś to już wszystko. Piszcie, czy podobał Wam się wywiad z Natalią Czyżak. Swoją drogą, to powiem Wam, że zachwyciłam się sukienką POWDERY DREAM – znajdźcie ją na Lovlin!

Link do sklepu: kliknij tu

Do następnego razu,

MS

2 thoughts on “Kobiecość lnu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *