Współpraca roku – Moschino dla H&M

Moje Stylowe Kobiety!

Zapewne już wiecie. Od dawna mówi się o tym w świecie mody. Jedna z naszych ulubionych sieciówek – H&M przygotowała niemałą niespodziankę. We współpracy z Jeremym Scottem stworzyła kolekcję z myślą o milenialsach. Nazwisko projektanta może być Wam mniej znane, ale marka, dla której tworzy z pewnością podbiła już Wasze serca. Jeremy Scott to dyrektor kreatywny Moschino!

Kolekcję zatytułowano Moschino [TV] H&M. Jak można się było spodziewać – w końcu to Scott stoi za słynnymi McDonald’s i Barbie w Moschino – projekty są zabawne i nieoczywiste. Wykorzystano motyw imprezy, hip-hopu, bajek Disneya oraz MTV. Linia ubrań i dodatków łączy w sobie styl uliczny z haute couture. Nie brakuje też akcesoriów dla czworonogów. W końcu pokolenie insta musi mieć wszystko it, nie pomijając psów!

Mimo, że kolekcja nie jest w moim stylu, to całkiem mi się podoba. Na co dzień nosiłabym sztuczne futerko, a na siłownię  sportowy stanik z nadrukiem złotych łańcuchów. Mogę powiedzieć, że Moschino [TV] H&M jest udanym projektem.

Jest jednak coś, co muszę skrytykować. Do niektórych elementów w kolekcji dodano pacyfki. Większość ludzi, z którymi miałam okazję porozmawiać uznaje te znaki za symbol hipisów, wolności, etc. Niestety jest to mylące. Pacyfka to de facto połamany krzyż. Jest mi przykro, że wykorzystano ją w kolekcji. Nie podoba mi się też prezerwatywa na męskiej bluzce. Zdaje się, że dobry smak jeszcze w tym świecie obowiązuje.

Kolekcja wejdzie do sprzedaży już 8 listopada (czwartek). Będzie można ją kupić internetowo i stacjonarnie. Przy tego typu przedsięwzięciach konsumenci są w pewien sposób ograniczeni. O zasadach kupowania przeczytacie TU.

Zamieszczam dla Was rzeczy z kolekcji, które najbardziej mi się spodobały.

*Żródło zdjęć: H&M

Kto wie, może coś kupię? A Wy? Piszcie w komentarzach, co sądzicie o Moschino [TV] H&M.

Do zobaczenia wkrótce!

MS

7 thoughts on “Współpraca roku – Moschino dla H&M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *