Podsumowanie 2018

Stylowe Kobietki,

nie wiem czy noworoczne postanowienia mają sens. U mnie nie bardzo się sprawdzają. Słyszałam od innych, że największym skutkiem takich wyzwań jest poczucie frustracji. Dlaczego więc wszyscy rok w rok je podejmują? Może dlatego, że dają nam nadzieję na poukładanie czegoś, rozwiązanie spraw, na bycie bardziej radosnym?

Osobiście wolę coś, co daje więcej korzyści. Podsumowuję najważniejsze rzeczy, które się wydarzyły w danym roku. Za wszystko dziękuję Bogu. Analizuję, co było dobre, co złe, co mogłam zrobić lepiej, jak mogłam to zrobić etc. I wcale nie myślę: „Teraz wszystko będzie super i nigdy nie popełnię tych samych błędów.” Akceptuję przyjście nowego. Wiem, że wiedza, którą posiadam o sobie, pomoże mi zmierzyć się z zadaniami, jakie postawi na mojej drodze Bóg. Nie ograniczam siebie ramami: „2 razy w tygodniu biegam, w poniedziałek jem tylko warzywa, nie krzyczę na Oliwię, gdy przejdzie obok, uśmiecham się do profesora z biologii.” Moje zachowanie, czynności, zadania wychodzą w trakcie. Nie chodzi mi o to, że niczego nie planuję. Wręcz przeciwnie. Lubię mieć rozpisane różne rzeczy. Nie narzucam sobie zbyt wiele w krótkim okresie czasu i rozumiem, że to, co chcę zrobić, nie zawsze musi wyjść. Takie rozwiązanie jest dla mnie jak do tej pory najlepsze.

Pomyślałam, że podzielę się z Wami częścią tegorocznego podsumowania. Pokażę najlepsze wydarzenia z mojego życia z 2018 r.

Gotowe? Zaczynamy!

01.01.2018 – ZARĘCZYNY – To była najszczęśliwsza chwila mojego życia. Przez pół godziny byłam tak oszołomiona, że nie wiedziałam, co się wokół dzieje…a może po prostu miałam gdzieś to, co się dzieje…XD Do tej pory nie mogę uwierzyć, że jestem zaręczona z tak wspaniałym człowiekiem. Kamil jest miłością mojego życia!

05.02.2018 – BLOG – Podjęłam świetną decyzję zakładając bloga. Długo się wahałam. Wiedziałam, że jest poważne ryzyko (może kiedyś Wam o tym opowiem). Widzę, że Welurowe Pantofle są tym, co pozwala mi się rozwijać. Cieszę się bardzo, że czytacie regularnie moje wypociny XD :*

02.04.2018 – MAGDALENA OGÓREK – Opublikowałam wpis z niesamowitą osobą. Poznałam osobiście Magdalenę Ogórek i przeprowadziłam z nią wywiad. Przekonałam się, jak dobrą, mądrą i piękną jest kobietą.

09.04.2018 – 2 ROCZNICA ZWIĄZKU – Świętowałam dwa lata związku z Kamilem. To było coś pięknego! Mam wrażenie, że znam go całe życie, a razem jesteśmy tak krótko.

08.05.2018 – POTRÓJNE URODZINY – Pierwszy raz zobaczyłam Lublin. Razem z przyjaciółką świętowałyśmy jej urodziny, moje urodziny i urodziny naszej kolejnej przyjaciółki. Wiem, dziwne, ale my już razem takie jesteśmy. Wpadamy na dziwne, ale piękne pomysły. Każda z nas ma urodziny w maju. Z racji odległości trudno nam się razem spotkać. Także wiecie, musimy sobie jakoś radzić :p

22.07.2018 – WAKACJE Z UKOCHANYM – Po ok. dwóch tygodniach rozłąki pojechaliśmy nad morze do Władysławowa. Każdy dzień obfitował w nowe radości. Po prostu bajka!

05.09.2018 – WARSZAWA I STAŻ W GP – Przez cały wrzesień i trochę października mieszkałam w Warszawie. W tym czasie odbywałam praktyki w Gazecie Polskiej Codziennie. Bardzo wiele się nauczyłam. Rozwijałam się, narzeczony był blisko. W skrócie cudownie.

25.10.2018 – SUKNIA ŚLUBNA – Mam moją wymarzoną kreację, w której powiem Kamilowi: „Biorę sobie Ciebie za męża…” Jest lekka, elegancka, jednocześnie sielska, romantyczna.

24-26.2018 – BOŻE NARODZENIE – Święta są moim ulubionym czasem w ciągu całego roku. Odpoczywam, relaksuję się, przebywam z najbliższymi i cieszę się tym, co mam.

Uffffff… Kochane, to już wszystkie najważniejsze wydarzenia z całego roku 2018. Dobrnęłyście do końca? Gratulacje, serio!

Widzimy się w nowym roku!

MS

2 thoughts on “Podsumowanie 2018

  1. Marysiu jak czytam Twoje słowa to trochę przypominasz mnie…Władysławowo tam kiedyś jeżdzilam na wakacje. Twój blog fajna sprawa i jestem za kochaj.. rozwijaj się..doświadczaj..i żyj szczęśliwa Tego Ci życzę. Cieszę się że spotkałaś tego jedynego i życzę Wam Wszystkiego co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *