Mój ślub i wesele 2

Witajcie Kochane!

Ach, co to był za ślub i wesele i poprawiny… Mogę już tylko wspominać. Jeszcze długo zostanie ze mną zapach perfum, którymi Kamil spryskał się w dzień naszego przysłowiowego najpiękniejszego dnia w życiu, róż sukienek moich wspaniałych druhen oraz otarcia na stopach u ciotek, mam, kuzynek tańczących w szpilkach, ale również u mnie. Było naprawdę wspaniale.

Niedawno minął miesiąc, odkąd przysięgałam Kamilowi miłość, wierność i uczciwość na zawsze. Nie wiem czy czas rzeczywiście szybko leci, czy jestem tak szczęśliwa, że nie zwracam uwagi na mijające dni, ale ten miesiąc upłynął zadziwiająco szybko. PS Wolę się skłonić ku tezie, że jednak jestem po prostu szczęśliwa. Ślub zapoczątkował coś zupełnie nowego. Żyję inaczej, poważniej, lepiej, radośniej. Polecam każdemu.

Dostałam niedawno ślubne zdjęcia od fotografa. Codziennie pokrótce je przeglądam. Nie mogę przestać, bo są tak śliczne a ponadto dokumentują ten początek zmiany mojego życia. Oczywiście muszę się nimi z Wami podzielić. Dzisiaj wstawiam tylko część z tych, które Wam pokażę. Resztę zobaczycie w następnym wpisie. Tymczasem zapraszam do oglądania. Weźcie do ręki filiżankę kawy lub kubek kakao i zjedźcie niżej.

Mam nadzieję, że zdjęcia spodobały się Wam tak samo jak mi. Napiszcie w komentarzach, co sądzicie na ich temat.

Do napisania wkrótce,

MK

*Autorem wszystkich zdjęć jest Mateusz Majdosz.

2 thoughts on “Mój ślub i wesele 2

  1. Śliczne ❤️ mam to samo. Od mojego ślubu minęły dwa tygodnie i strasznie zleciało. A ten czas przed samym slubem wlekl się niesamowicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *